Valide-i Atik Veteriner

Temmuz 22, 2022 by Hıdır Çelik0

Hayvanların korunması, sağlık sorunlarının giderilmesi için sarf edilen çaba her geçen gün daha fazla artmaktadır. İnsanların farkındalığı sayesinde birçok canlı yaşamına daha iyi ve daha konforlu bir şekilde devam etmektedir. Canlıların bakımının yapılması, sağlıklarının ve beslenmelerinin sağlanması bizlerin sorumluluğu olarak kabul edilmelidir. Bu yüzden birçok klinik ve sosyal yardımlaşma dernekleri kuruldu. Bizlerde yıllardır Validei Atik Veteriner kliniği olarak bu hizmeti sunanlar arasındayız.

Yılların verdiği deneyimle ve tecrübeli personeller sayesinde birçok hayvanı sağlığına kavuşturduk. Birçok sokak hayvanının bir yuvaya sahip olmasına yardımcı olduk. Kliniğimiz namını güvenilirliği sayesinde duyurmuştur. Hayvanlara hiç bir şekilde zarar vermeden ve onları en iyi şekilde tedavi etmeyi amaç edinerek bunu sağlayabildik.

Randevu almak için 0533 498 96 62 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
Kliniğimiz Özel Academic Hospital ile Kızılay kan merkezi arasında kalmaktadır. Bağlarbaşı metro durağına 5 dk yürüme mesafesindedir.

Adres: Barbaros Mah. Nuhkuyusu Cad. No:76 Üsküdar (Konumdan doğrudan ulaşabilirsiniz.)

Çalışma saatleri: P.tesi – C.tesi: 10:00-19:00 Pazar: 13:00-18:00

 

Validei Atik Veteriner kliniğinde aradığınız her türlü tedaviyi bulabilirsiniz. Kliniğimizde yalnızca tedavi değil birden çok ihtiyacınızı karşılayacağınız hizmetlerimiz de bulunuyor. Validei Atik Veteriner kliniği sadece belli başlı hayvanlara sağlık hizmeti sunmuyor. Tedavi etmek istediğiniz her türlü canlıyı tedavi ediyoruz. Bunun için öncesinde bizlere iletişim bilgilerimizden ya da bulunduğumuz adresten ulaşıp randevu almanız gerekmektedir.

Randevuyu oluşturulduktan sonra size verilen saatte merkezimizde bulunmanız gerekiyor. Eğer ki çalışma saatlerimiz dışında bir zamanda hayvanlarınız bir rahatsızlık yaşarsa evlere de sağlık hizmeti sunuyoruz. Bunun için bizleri arayıp bulunduğunuz konumu veya adresi bizlere bildirmeniz gerekmektedir. Ekiplerimiz sizlere en hızlı şekilde bir hekimle beraber yardıma ulaşabilirler.

 

Validei Atik Veteriner Kliniğimizde Verilen Hizmetler Nelerdir?

Validei atik veteriner kliniği olarak aradığınız her türlü tedavi çeşidini sizlerle birlikte paylaşıyoruz. Sahip olduğunuz hayvanların türü ne olursa olsun bizler en uygun tedaviyi uyguluyoruz. Validei Atik Veteriner kliniğinde hayvanların ihtiyaç duyduğu parazit ve bakteri aşıları yapılmaktadır. Aşılar genellikle belirlenen tarihlerde uygulanmalıdır. Çünkü bazı zamanlar aşı için çok yoğun bir sıra olabiliyor. Sizlerin de bu aşı tarihlerini kaçırmamanız için tarihleri dikkatli takip etmeniz gerekiyor. Ancak bizler de burada sizlere kolaylık sağlıyoruz.

Aşıları hatırlatmak için sekreterlerimiz sizleri arıyor veya hatırlatma mesajı atıyorlar. Böylece aşı tarihlerinizi kaçırmadan tedavinizi sağlıyoruz. Aynı zamanda uzman veteriner hekimlerine sahibiz. Hekimlerimiz ihtiyaç durumunda ameliyat operasyonu yapabiliyorlar. Ameliyatlar Validei Atik Veteriner kliniğinin sahip olduğu temiz ve titiz ortamlarda gerçekleşiyor. Temiz ve titiz bir ortamda yapıldığı için hayvanlarınız enfeksiyon veya iltihap gibi hastalıklardan korunmaktadırlar.

Özellikle hayvanlarda gerçekleşen cilt sorunlarının çözümü çok kolay sağlanamıyor. Ancak biz validei atik veteriner kliniği olarak elbette bunun için de birçok tedavi yöntemi uyguluyoruz. Bu tedavilerimiz hayvanın hastalığına özel olarak uygulanıyor. Çünkü her cilt hastalığının altında başka bir sebep yatmaktadır. Hekimlerimiz de öncesinde hastalığın nedenini sonrasında ona en uygun olan cilt tedavi yöntemini uyguluyorlar. Tedaviler bazı zamanlar bitkisel olabiliyor. Bazı insanlar bitkisel tedavilerden endişe edebiliyorlar ancak bu tedavilerimiz hayvanlara zararsız bir şekilde kullanılıyor.

 

Validei Atik Veteriner Diş Tedavisi

Validei Atik Veteriner kliniğinde hayvanların diş sağlığına özel olarak diş cerrahisi de bulunuyor. Uzman hekimlerimiz hayvanlarınız yaşadığı diş sağlığı sorunlarında hızlı bir müdahale uyguluyor. Bu tedaviler, diş çekme, dişlerin düzeltilmesi, diş eti tedavileri benzeri gibi tedavilerdir. Diş tedavileri genellikle hayvanlarda kolay olmayan bir tedavi türüdür. Ancak bizler bu tedavileri en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

Validei Atik Veteriner Petshop

Kliniğimizde daha önce sadece tedavi gerçekleştirmediğimizi belirtmiştir. Bu hizmetlerimizden birisi de Petshop marketine sahip bir klinik olmamızdır. Marketimize ihtiyaç duyduğunuz her türlü hayvanlara özel araç gereç ve besin ürünlerini bulabilirsiniz. Ürünlerimizi isterseniz kendi internet sitemizden sipariş edebilir ya da kliniğimizden satın alabilirsiniz.

Şehir içi veya şehir dışı her yere kargo hizmetimiz de vardır. Şehir içi kargolarımız genellikle aksaklık çıkmadığı zaman bir gün içinde hızlı bir şekilde sizlere ulaşıyor. Şehir dışında ise 1-3 iş günü içinde sizlere ulaşıyor. Petshop mağazamızda aradığınız her türlü ürünü bulabilirsiniz. Bunlar arasında:

  • Kedi ve köpek maması
  • Kedi ve köpek oyuncakları
  • Kuş yemleri
  • Temizlik, hijyen ve bakım ürünleri
  • Kuş yuvaları ve kedi köpek taşıma çantaları
  • Çeşitli hayvanlar için vitamin ve mineral içeren takviye ilaçlar
  • Köpek tasmaları

Gibi bir çok ürünü internet sitemizden veya merkezimizden ulaşabilirsiniz.

 

Validei Atik Veteriner Hizmet Saatlerimiz ve Ücretler

Validei Atik Veteriner kliniğimiz haftanın yedi günü sizlere hizmet sunuyor. Çalışma saatlerimiz 10:00 ve 19:00 arasında gerçekleştiriliyor. Bu saatler dışında hizmet sunmuyoruz. Ancak acil durumlarda evlere veya iş yerlerinde bulunan hastalar için özel tedaviler gerçekleştiriyoruz. Yalnız bu durumlarda evlere veya iş yerlerine hizmet karşılığında ekstra ücret alma durumu bulunuyor. Bu durum da göz önünde bulundurularak ona göre tedavi bildirilmelidir. Çünkü bazı zamanlar hayvan sahiplerimiz bilgilendirmeleri okumayarak tedavi talebinde bulundukları için sorun çıkmaktadır. Bilgilendirmelerin takip edilmesi ve bu noktaya dikkat edilmesi gerekiyor.

Ücret ise belirli bir ücret listemiz bulunmuyor. Yani her tedavi yöntemimiz aynı olmuyor. Her hayvan için farklı tedavi yöntemimiz bulunuyor. Bu yöntemlerin emeği ve masrafı da farklılık gösteriyor bu yüzden ücretlerde farklılık olabiliyor. Yani net bir ücret talep ediyoruz diyemeyiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Dr. Pati ® Üsküdar Veteriner Kliniği

Biz Kimiz?

Dr. Pati ® Üsküdar Veteriner Kliniği, diğer bölgelerdeki klinik tecrübelerindeki hizmet kalitesini Üsküdar’da devam ettirmek için kurulmuştur.


HIZLICA ARAYIN

0533 498 96 62ZİYARET EDİN

Barbaros Mah. Nuhkuyusu Cad. No:76 ÜsküdarSosyal Hesaplarımızı Takip EdinCopyright by Dr. Pati ® 2020.    KVK Aydınlatma Metni