Üsküdar Bağlarbaşı Veteriner

Temmuz 21, 2022 by Hıdır Çelik0

Bilindiği üzere artık günlük yaşamımızda farklı canlılar ile iç içe bir hayatımız vardır. Bu canlılar tıpkı bizler gibi barınıyor, yemek yiyor ve hastalanabiliyorlar. Günümüzde evcil hayvan yetiştiriciliği ise gün be gün artış göstermektedir. Bu yüzden bu canlıların bakımının artması da doğru orantılı olarak ilerliyor. Bundan dolayıdır ki hayvanların sağlığının iyi olması için çok fazla klinik kuruldu ve hala da kurulmaya devam eden klinikler mevcuttur.

Veteriner kliniği dışında elbette sosyal yardımlar da çok fazla mevcuttur. Ancak bu yardımlar çoğu zaman yetersi kalmaktadır. Bu yüzden bizlerde Üsküdar Bağlarbaşı Veteriner kliniği olarak hayvanların sağlık sorunlarını en iyi şekilde gideren hizmetler arasında yerimizi aldık.

Hayvanların her türlü tedavisi, aşısı ve diğer sağlık ihtiyaçları sağlık merkezimizde mevcuttur. Bizler her canlı gibi hayvanların da iyi ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini amaçlıyoruz. Bu yüzden yıllardır verdiğimiz hizmete bu sefer Üsküdar Bağlarbaşı Veteriner şubemizde devam ettiriyoruz. Veteriner kliniğimizde birçok türde hayvan için sağlık müdahalemiz de bulunuyor. Yıllardır her türlü canlının hayatında dokunmuş bulunuyoruz.

Kuruluşumuzdan itibaren verdiğimiz hizmetlerle güvenilir ve güler yüzlü personellerimiz ile yolumuza devam etmekteyiz. Çoğu hastamızın ilk önce sağlığını amaçlıyoruz. Kliniğimizde birçok uzman veteriner hizmet etmektedir. Her türlü alanda sağlık sorunlarının çözümü için çalışmaktadırlar.

Randevu almak için 0533 498 96 62 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.
Kliniğimiz Özel Academic Hospital ile Kızılay kan merkezi arasında kalmaktadır. Bağlarbaşı metro durağına 5 dk yürüme mesafesindedir.

Adres: Barbaros Mah. Nuhkuyusu Cad. No:76 Üsküdar (Konumdan doğrudan ulaşabilirsiniz.)

 

Üsküdar Bağlarbaşı Veteriner Kliniğimizde Verilen Hizmetler

Aslında kliniğimizde hayvanlarınız için birçok hizmet bulunuyor. Bunların en başında veteriner kontrolleri bulunuyor. Hastalarımızın sağlık sorunlarını gün be gün takip edip ona göre bir sağlık uygulaması oluşturuyoruz. Çünkü amaç var olan rahatsızlığı tamamen yok etmektir. Aynı zamanda her türlü parazit ve bakteri aşılarını da yapıyoruz. Hayvanların belli aralıklarla çeşitli aşıları yapmaları gerekmektedir. Bu aşıların aksatılmadan yerine getirilmesi çok önemlidir. Bu yüzden eğer sizler bu aşıların tarihlerini veya saatlerini unutursanız çalışanlarımız sizleri arayıp ya da mesaj atıp sizleri haberdar ederler.

Uzman Üsküdar Bağlarbaşı Veteriner hekimlerimiz çeşitli ameliyatlar da gerçekleştirmektedir. Kliniğimizde hayvanlarınız için gerekli olan ameliyatlar hijyenik ve titiz bir ortamda gerçekleştirmektedir. Bu sayede hayvanlarınız enfeksiyon kapması ya da iltihap kapması gibi sorunlar önlenmektedir.

Aynı şekilde hayvanlar için çeşitli bakımlar da mevcuttur. Tüy kesme, tüy temizliği ve daha birçok temizlik merkezimizde gerçekleştiriliyor. Hayvanlara özel tasarlanan makineler ile tüy kesimlerini gerçekleştiriyoruz. Vücutlarında bulunan her türlü bit veya böcek gibi şeylerin temizlenmesi için çeşitli yıkama ve temizleme aşamalarından geçirerek hayvanlarınız en temiz hale getiriliyor. Eğer hayvanlarınız vücutlarında çeşitli yaralar veya cilt hastalıkları bulunuyorsa hekimlerimiz onlara en uygun tedaviyi uygulayarak bu sorunları çözerler.

Cilt hastaları için çeşitli bitkisel ya da bilimsel tedaviler uygulanıyor. Ancak çoğu hastamız tarafında tercih edilen tedaviler bitkisel olmaktadır. Bitkisel ilaçlar ile hayvanlar genellikle suyla karıştırıp yıkanırken kullanılması sağlanır. Bu su sayesinde vücutta bulunan birçok hastalık tedavi sürecinden yok ediliyor.

 

Üsküdar Bağlarbaşı Veteriner Kliniğimizde Bulunan Petshop

Petshop, Üsküdar Bağlarbaşı Veteriner kliniğimizde bulunan bir alandır. Burada evcil veya sokak hayvanları için ihtiyaç duyulan her türlü ihtiyaç bulunuyor. Üstelik çoğu ürün sağlıklı ve hayvanlara özel olarak getirtilmiş ürünlerdir. Ürünlerin çoğu yurtdışı ve yurtiçinden getirtilmektedir. Ürünlerin satışı genellikle kliniğimizde mevcuttur. Ancak satın almak için gelmeniz zorunlu değildir. Bunun yanında bizleri arayıp sipariş de verebilirsiniz. Bizler sizlere ister şehir içinde ister şehir dışına kargolamaktayız. Kargolar genellikle bir ya da üç gün arasında istenilen adrese ulaşıyor.

Petshopumuzda bir çok ürün bulunuyor. Bunlar;

  • Köpek, kedi ve diğer türler için mamalar,
  • Kedi veya köpek taşımak için çantalar ve kutular,
  • Kumlar ve kumların konulması için araç gereçler,
  • Kedi veya köpek oyuncakları,
  • Temizlik bakımı için bazı ürünler,
  • Takviye ilaçlar,
  • Tasma türleri

gibi bir çok ürünü Petshop mağazamızda bulabilirsiniz.

 

Üsküdar Bağlarbaşı Veteriner Hizmetimiz Hangi Zamanlarda Devam Ediyor?

Üsküdar Bağlarbaşı Veteriner hizmetlerimiz genellikle 10:00-19:00 arasında gerçekleştiriliyor. Pazar günleri de dahil olmak üzere sürekli olarak hizmetimiz devam etmektedir. Hizmet saatlerimiz dışında herhangi bir acil durumda hekimlerimiz müdahale edebilir ancak bunun için ekstra ücretin ödenmesi gerekiyor. Bu saatler dışında yapılan hizmetler bizzat merkezimizde veya hastanın bulunduğu konuma gidilerek de yapılabilir. Acil durumların mevcut saatler içerisinde olması durumunda herhangi bir ekstra ücretin ödenmesi gerekmemektedir.

 

Üsküdar Bağlarbaşı Veteriner Kliniğimizde Ücretler Ne Kadar?

Bunun için net bir fiyatlandırma listesi oluşturulması imkansızdır. Çünkü gelen her hastamızın yaşadığı sağlık sorunun çözümünü gerçekleştirmek elbette ki zordur. Ayrıca bu sağlık sorunlarının her biri farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bundan dolayı hekimlerimiz de tedavi görecek hayvanlara farklı tedaviler uygulamak zorunda kalabiliyor. Bu farklı uygulamaların oluşturulmasından dolayı her birinin farklı ücretlendirmesi gerekmektedir.

Tüm tedavi ve ilaçların aynı fiyatta ücretlendirmesi doğru olmayabilir. Bunun yanında aynı zamanda Üsküdar Bağlarbaşı Veteriner hekimlerimizin ne kadar emek ve çaba sarf ettiği de devreye giriyor. Bazı tedavi yönetmenleri kısa ve kolay sürmektedir. Bu durumda ekstra bir ücret alma durumu mümkün değildir. Bundan dolayı net bir şekilde bir fiyat listesi oluşturamıyoruz.

Bilgi almak için 0533 498 96 62 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Dr. Pati ® Üsküdar Veteriner Kliniği

Biz Kimiz?

Dr. Pati ® Üsküdar Veteriner Kliniği, diğer bölgelerdeki klinik tecrübelerindeki hizmet kalitesini Üsküdar’da devam ettirmek için kurulmuştur.


HIZLICA ARAYIN

0533 498 96 62ZİYARET EDİN

Barbaros Mah. Nuhkuyusu Cad. No:76 ÜsküdarSosyal Hesaplarımızı Takip EdinCopyright by Dr. Pati ® 2020.    KVK Aydınlatma Metni