Altunizade Veteriner

Temmuz 11, 2022 by Hıdır Çelik0

Altunizade veteriner kliniği olarak Altunizade Barbaros mahallesinde yer alan bizlere ulaşabilirsiniz. Dr. Pati veteriner kliniği Altunizade‘de yer almakta olup Barbaros mahallesi Nuhkuyusu Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Dr. Pati veteriner kliniği, Bağlarbaşı metro durağında bulunan Academic Hospital’ın 100 metre ilerisinde MNG kargonun yanında yer almaktadır. Açık adres olarak belirtmek gerekirse Barbaros mahallesi nuhkuyusu caddesi no:76. Aşağıdaki konumdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Randevu almak için 0533 498 96 62 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Altunizade bölgesinde veteriner kliniği olarak hizmetlerimiz şunlardır:

Koruyucu Hekimlik

Koruyucu hekimlikte aşı, mikroçip ve paraziter uygulamaları için takvim oluşturuyor sizlere bu konuda takvim tarihlerinde hatırlatma mesajlarını gönderiyoruz.

Bilgi: Kedi aşı takvimi 

Bilgi: Köpek aşı takvimi

Bilgi: Mikroçip Nedir?

Dahiliye

İç hastalıkları teşhisinde son teknoloji cihazlar kullanıyoruz. Hemogram, biyokimya, röntgen gibi iç hastalıkları ve cerrahi birimlerde önem arz eden son teknoloji cihazlara sahibiz.

Cerrahi

Tüm cerrahi operasyonlarımız Dr. Veteriner Hekim tarafından yapılmaktadır. Yumuşak doku operasyonları ve  ortapedik cerrahi için bizi arayabilirsiniz.

Kedi Kısırlaştırma

Köpek Kısırlaştırma

Diş Hekimliği

Altunizade veteriner kliniği Dr. Pati kliniğinde diş taşı temizliği, diş çekimi, ağız hastalıkları, ağız ve çene cerrahisi yapılmaktadır.

Bilgi: Veteriner Diş Hekimliği

Pet Kuaför

Kliniğimizde makine tıraşı ile tıraş uygulamaları yapılmaktadır.

Kuduz Titrasyon Testi

Üsküdar Altunizade bölgesinde bir çok hastamızın yurt dışı seyehatları için kuduz titrasyon sürecini yönettik. Bu konuda bilgi almak için:

Kuduz titrasyon testi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Petshop

Özellikle veteriner serisi diyet mamalar kliniğimizde mevcuttur. Royal Canin, Virbac, Proplan gibi markalar ve elzem petshop malzemeleri için kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz.

  • Veteriner serisi mamalar
  • Taşıma çantaları ve box
  • Kum ve kum kapları
  • Tırmalama ürünleri
  • Tarak, tırnak makası vb ürünler
  • Takviye gıdalar
  • Tasmalar

Hakkımızda

Dr. Pati Veteriner Kliniği Altunizade Barbaros mahallesinde 2020 yılında açılmıştır. Kliniğimizde alanında tecrübeli; 2 veteriner hekim, 2 veteriner teknikeri ve 1 yardımcı personel çalışmaktadır. Dr. Pati haftanın 7 günü açık olarak hizmet vermektedir. Pazartesi – Cumartesi 10-19 ve Pazar günleri 13-18 saatlerinde açıktır.

Ücret Tarifemiz

Kliniğimiz İstanbul Veteriner Hekimler Odasının belirlediği alt sınır ücret tarifesini uygulamaktadır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Dr. Pati ® Üsküdar Veteriner Kliniği

Biz Kimiz?

Dr. Pati ® Üsküdar Veteriner Kliniği, diğer bölgelerdeki klinik tecrübelerindeki hizmet kalitesini Üsküdar’da devam ettirmek için kurulmuştur.


HIZLICA ARAYIN

0533 498 96 62ZİYARET EDİN

Barbaros Mah. Nuhkuyusu Cad. No:76 ÜsküdarSosyal Hesaplarımızı Takip EdinCopyright by Dr. Pati ® 2020.    KVK Aydınlatma Metni